Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Letní akce

Od roku 2003 se v Pozdni koná stále více akcí v letních měsících. Pod hlavičkou "Pozdeňské léto kultury sportu a zábavy" byl v roce 2004 ve spolupráci s místními spolky připraven bohatý program. Dějištěm většiny z akcí je obecní park, který byl během svou let vybaven osvětlením a dlážděnou cestou. Vedení obce se tímto snaží zpříjemnit prázdniny nejen dětem, ale každému, kdo by se chtěl pobavit. Tomu jsou uzpůsobené také ceny vstupného. V roce 2004 zaplatil dospělý 35 Kč. Velkou oblibu si vysloužilo promítání pod širým nebem

odrážka Letní kinofolková skupina Nacas 3

Díky moderním technologiím je opět možné přinést kouzlo stříbrného plátna téměř kamkoliv. Technické zabezpečení promítání je zajištěno z moderních videoprojektorů. Filmy se již nepromítají z celuloidového pásu, ale z DVD. Pořadatelé se vždy snaží vybrat český film z nabídek distribučních společností.

odrážka Koncerty folkových a country skupin

Zvuk akustické kytary a praskání ohně zkrátka k létu neodmyslitelně patří. Po úspěšné premiéře v roce 2004, kde se pozdeňskému publiku představily dvě výborné folkové skpuiny Načas 3 a Šantré, připravuje vedení obce i další vystoupení.

odrážka Dětský den

Ve spolupráci s dobrovolnými hasiči, kteří obnovli činnost, je pořádáno odpoledne plné her hlavně pro děti. V roce 2004 doplnily ukázky hasičské techniky také kynologové.

odrážka Slavnosti rytíře Sulislava

Středověký den, který na zakázku připravila skupina historického a divadelního šermu Sentiment du fer z Prahy byl zřejmě nejúspěšnější akcí Pozdeňského léta kultury sportu a zábavy 2004. Celodenního vystoupení šermířů bylo doplněno vstupy historické hudby v podání špičkové skupiny Dubia Fortuna.

 

promítání v parku
šermírský souboj
ohnivá šou


TOPlist